Title Image

İşleyiş

Talebiniz doğrultusunda keşif için bize başvurduktan sonra sizlerden randevu alıp en kısa sürede ziyaretinize geliyoruz.

Sizden yapılacak işlerin listesini ve hayalinizdeki yaşam / çalışma alanının detaylarını öğrendikten sonra gerekli ölçümleri yapıyor, sizin İsteklerinizi ve bütçenizi öğreniyoruz.

İstekleriniz ve bütçeniz doğrultusunda size en uygun malzemeleri seçerek projelerinizi oluşturuyoruz. İstenildiği takdirde üç boyutlu çizimlerimizi de size sunuyoruz.

Proje üzerindeki son düzeltmeleri birlikte yapıyoruz. Projeyi ve önerdiğimiz bütçeyi uygun bulduğunuz takdirde sözleşme hazırlayarak yapılacak bütün işleri liste haline getiriyoruz. Bu şekilde her iki tarafın da güvenle işi takip edebilmesine olanak sağlıyoruz.

Sizin için uygun olan zaman dilimlerine göre ekiplerimizi ayarlıyoruz. Malzemeleri temin edip bütün hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.

Ücretsiz Keşif Marchan'da!

SİZDE YAŞAM ALANLARINIZI DAHA KULLANIŞLI, ESTETİK, DAYANIKLI ALANLARA ÇEVİRİP, ESKİMiŞ, YIPRANMIŞ, SİZİ HUZURSUZ EDEN ALANLARDAN KURTULUP YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPMAK İSTİYORSANIZ ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN HEMEN BİZE ULAŞIN.