Hakkımızda

Marchan Interior Architecture, Ömer Arıkan tarafından 2011 yılında İstanbul’da butik bir iç mimarlık Şirketi olarak kurulmuş olup, İç Mimarlık’ta tasarım ve uygulama alanlarında, farklı ölçek ve kategorilerde çalışmalar yapmaktadır. Marchan İnterior Architecture, sanatı, yaşam alanına entegre ederek sunmayı amaçlamakta ve üzerinde çalıştığı her projede yaratıcılığı ve hayal gücünü, sahip olduğu profesyonel tecrübelerle birleştirerek daha önce tasarlanmamış olanı sunmak adına faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz

Marchan İnterior Architecture’de her farklı proje farklı bir yaklaşım gerektirir ve bu da kavramsal bir tutarlılığın geçerli olması gereken bir tasarım anlayışıyla desteklenir. Marchan İnterior Architecture, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini takip ederek ve farklı örnekleri yorumlayarak onlara yeni bakış açıları getirmektedir. Bu yönelimle; tüm iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen, sıcak ve kendine özgü desenleriyle ilham kaynağı olan, muhteşem yapı malzemesi mermerin özgünlü ve taklit edilemez renk geçişleri, ahşabın sıcak ve doğal görünümü ve dilediğiniz tüm malzemeler kullanılarak modern çizgilerle doğadan ilham alarak yaşam alanlarını ayrıcalıklı mekânlara dönüştürmeyi ve mimari tasarım anlayışına detay katıp, mekandaki uyumu yakalayarak yaşam alanıyla kullanıcılarını bütünleştirmeyi hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Marchan Interior Architecture olarak, geçmişten beri sanat kavramı ile öne çıkan, statüyü belirleme ve ihtişama dikkat çekme amacıyla kullanılan doğal taşlar eşsiz dayanıklılık, görsel ziyafet ve asilliğiyle, estetiğin, zarafetin ve yeniliğin mekanlardaki etkisinin bilinciyle ince detaylara projelerimizde önem verilmekte ve tasarımın mekan ile bir bütünlük oluşturması bilinci ile çalışmalarımızı ortaya koymaktayız. Bu konuda yaratıcı fikir ve tasarıma yönelik konsept danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.
.

Ürünlerimiz

Marchan İnterior Architecture sadece estetik açıdan gelişmiş mekanlar değil, insanların günlük hayatlarından kaçacak mekanlar tasarlamayı, hayallerinizi ve vizyonlarınızı realize etmeyi amaç edinmiş, yaratıcı, yüksek enerjili ve dikkat çekici mekanlar tasarlama sanatında uzmanlaşmıştır.

Şirketimiz anahtar teslimi tasarım, proje, uygulama mantığıyla kurulmuş olup, birbirinden özel müşterilerine proje, mermer sehpa, sandalye, dış mekan mobilyaları, kişiye özel ölçülerde hareketli mobilyalar, aksesuar ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Söz konusu hizmetler İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde de hem proje hem de anahtar teslimi şeklinde uygulanmaktadır..